Vaše okná nevyžadujú takmer žiadnu údržbu

Napriek tomu je nutné dodržať niekoľko nasledujúcich pokynov.

Po montáži a následných murárskych prácach je nutné zabezpečiť čistotu kovania a odtokových drážok v dolnej časti rámu.

Objednávateľ by mal poctivo odstrániť zvyšky ochrannej fólie z okien najneskôr do 1 mesiaca odo dňa montáže.

Zvyšky malty po stavebnej činnosti je nutné odstraňovať z okien veľmi opatrne, nikdy nie nasucho, ale za výdatného zmáčania vodou s malou dávkou umývacieho tekutého prostriedku.

Na čistenie je nutné používať vždy len bežné čistiace prostriedky s nízkou agresivitou!!!

Základné informácie o užívaní dverovej výplne:

 • Ochrannú fóliu, ktorá je „nalepená“ na celej ploche, je nutné odstrániť z dverovej výplne najlepšie ihneď po nasadení dvier, najneskôr však do 1 mesiaca.
 • Dverové výplne sa inštalujú v dostatočnej vzdialenosti od vykurovacích telies, žiaričov tepla a otvoreného ohňa. Je nevyhnutné vyvarovať sa tiež pôsobeniu ostrých či tvrdých predmetov na výplň.
 • Pri bežnom používaní stačí občas umyť výplň pomocou handry alebo špongie štandardným čistiacim prostriedkom.
 • Na čistenie sa nesmú používať organické rozpúšťadlá a abrazívne čistiace prostriedky, pretože môže dôjsť k nevratnému poškodeniu povrchu výplne bez nároku na uznanie reklamácie.
 • Doplnky (kovanie, sklá a kľučky) sa udržiavajú bežnými čistiacimi prostriedkami určenými pre daný druh použitého materiálu.

V prípade, že zvolíte presklenú dverovú výplň, priblížime vám možnosti presklenia:

 • Dverové výplne sú vždy presklené dvojsklom podľa vášho výberu. Môžete si stanoviť, či chcete presklenie priehľadné alebo, naopak, nepriehľadné (priesvitné), či sa vám páči použitie medzisklených mriežok alebo dáte prednosť špeciálnym dekoratívnym sklám.
 • Údržba a čistenie štandardného zasklenia je bežná a v zásade rovnaká, ako je umývanie okien pomocou bežných prostriedkov určených na tento účel.

Záručný a pozáručný servis

 • Našim zákazníkom poskytujeme záručný a pozáručný servis v súlade s našimi zmluvnými podmienkami. V prípade záujmu o nastavenie okien a dverí kontaktujte prosím naše servisné oddelenie na aktuálne tel.č. v sekcii "Kontakty", prípadne formou e-mailu na agokna@agokna.sk
  Naši skúsení technici sú vám k dispozícii.

Starostlivosť o vitrážové presklenia:

Nepoužívajte čistiace prostriedky obsahujúce lieh!

Nepoužívajte čistiace prostriedky obsahujúce lieh!

Čistite tkaninou navlhčenou vo vode na báze mydla!

Čistite tkaninou navlhčenou vo vode na báze mydla!

Pozor na mechanické poškodenie!

Pozor na mechanické poškodenie!

Olovená páska je glazúrovaná a pri mechanickom poškodení stráca farebnosť!

Olovená páska je glazúrovaná a pri mechanickom poškodení stráca farebnosť!

Vaše okná namontujeme za Vás

Všetku odbornú prácu vykonáme my, na vás zostane len obdivovať nové okná.

Profesionálnu prácu na vašich oknách odvádzajú naši pravidelne školení montéri. Svoju zručnosť zdokonaľujú každý deň.

Na základe nových poznatkov v našej oblasti neustále vylepšujeme pracovný postup. Proces montovania okien skvalitňujeme tak, aby okná dosahovali maximálnu funkčnosť po celý rok.

Práve odbornou inštaláciou okien dosahujeme najlepšiu energetickú úsporu a životnosť vašich nových okien.

Montáž krok po kroku

 • 1. Montáž plastových okien našou spoločnosťou, prebieha kvalitne a rýchlo. V prvom kroku si pripravíme stavebný otvor pre nové okná.
 • 2. V druhom kroku si plastové okná správne vyvážime vodováhou, aby sme zabránili samovoľnému otváraniu alebo zatváraniu krídla okna.
 • 3. Na izolovanie okenných špár používame polyuretánovú penu a parotesniace pásky, ktorými ochránime penu pred vonkajším vplyvom počasia a vlhkosťou. Týmto krokom zabezpečíme dlhotrvajúce tepelnoizolačné vlastnosti škáry medzi oknom a ostením.
 • 4. Pri rekonštrukciách, naša spoločnosť zabezpečuje murárske vyspravenie poškodeného ostenia po demontáži pôvodných okien.
 • 5. Po montáži okien, je pre nás samozrejmosťou likvidácia odpadu a odstránenie hrubej nečistoty po montážnych prácach.
 • 6. Vaša spokojnosť a úsmev na tvári je naším cieľom ...
1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

Vaše okná Vám dovezieme priamo domov

Vaše nové okná dovezieme kamkoľvek v rámci celého Slovenska priamo k vám domov.

Záleží nám na tom, aby ste boli so svojimi novými oknami od nás úplne spokojní. Preto nám záleží aj na tom, aby sa cestou nepoškodili.

Vaše okná sú s nami celou cestou v bezpečí. Špeciálne upravený stojan predstavuje najlepšiu alternatívu na prepravu krehkého materiálu.

Spolu s oknami pocestujú aj profesionálne školení montážnici, ktorí vaše nové okná osadia v súlade s najnovšími technickými trendmi.