Potrebujete rýchlo urobiť cenovú kalkuláciu stavby pre vášho klienta? Cena okien online je u nás realitou. Dokážete si ju vypočítať pomocou našej cenovej kalkulačky priamo v prehliadači do troch minút! Cenová kalkulačka obsahuje všetky potrebné informácie. Celým procesom vás prevedieme krok za krokom.

Cena okien online pre vás a vašich zákazníkov

Inovatívny proklientsky prístup znamená, že môžete svoj čas, ktorý by ste inak strávili vypracovávaním, následným prehodnocovaním ponuky na okná a dvere využiť inak – a zvyšovať tak kvalitu svojich služieb pre koncového zákazníka. Cenová kalkulačka vám dožičí časový komfort svojou okamžitou odozvou. Pri pár klikoch nastavíte parametre podľa zadania svojho zákazníka. Ak sa mu bude cena zdať privysoká alebo naopak zistíte, že rozpočet dovoľuje použitie väčšieho množstva prostriedkov, môžete veľmi jednoduchými krokmi prispôsobiť ponuku rozpočtu.

Cena okien online

 

S našou cenovou kalkulačkou nezabudnete na nič

Pri materiálovom rozpočte sa môže ľahko stať, že pozabudnete na jednu z položiek, ktorej obstarávacia cena bude v rozpočte neskôr chýbať. Pri využití tejto webovej aplikácie podobným problémom predídete, pretože vás na zváženie každej možnej položky kalkulačka sama vyzve. Na výber máte z viacerých možností hneď od začiatku. Rozhodujete sa medzi dvoj a trojsklom. Taktiež vyberáte farbu. Máte na výber okrem obojstranne bielej aj možnosť obojstranného farebného profilu alebo kombinovanú farebnú s bielou. Nasleduje široký výber jedno, dvoj či troj dielnych riešení okien, pri dverách sú to buď jednokrídlové dvere alebo doplnené svetlíkom. Po zadaní rozmerov prichádza cenová kalkulačka s niečím naviac: pripomenie vám možnosť zaradiť do ponuky doplnky ako vnútorný či vonkajší parapet, nepriehľadné sklá, žalúzie alebo sieťky proti hmyzu.

Vaše okná
namontujeme
za vás

Kontaktujte nás

Cenová kalkulačka aj pre náročného klienta!

Ak sa stretnete s klientom, ktorý nie je rozhodnutý pre konkrétne riešenie a požaduje viacero návrhov, s cenovou kalkulačkou môžete vyhotoviť toľko ponúk, koľko potrebujete. Aby ste však nestratili prehľad nad väčším množstvom rôznych zostáv, aplikácia vám umožňuje stiahnuť si každú z ponúk v súbore vo formáte PDF. Takto si ich ľahko môžete ďalej organizovať vo svojom počítači a nestratiť prehľad pri komunikácii s náročným klientom. Ponuku však vidíte stále aj v samotnej aplikácií, kde ju môžete takisto archivovať a organizovať. Navyše máte možnosť priradiť k jednotlivým častiam poznámku, prípadne ju zmeniť, kopírovať a vymazať. Cenová kalkulačka jednotlivé položky vníma ako celok, preto v spodnej časti organizéra vidíte sumu za všetky položky s daňou z pridanej hodnoty a rovnako aj bez nej.

Výhody webovej kalkulačky v skratke

  • Rýchlo vypracovaný rozpočet
  • Možnosť úprav pri tvorbe kalkulácie
  • Rozsah položiek
  • Dodatočná organizácia, výborný prehľad
  • PDF výstup

Neváhajte a otestujte našu online kalkulačku už teraz a získajte cenu svojich nových okien a dverí inheď – a najmä bezplatne a nezáväzne.